تایمر همه کاره مدل ONCE (فقط یکبار وصل)

۴۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

عملکرد این تایمر بدین صورت است که هنگام برقرار شدن تغذیه، خروجی روشن شده و تا زمان مشخصی که با ولوم تنظیم می شود، خروجی روشن می ماند و سپس خاموش می شود. و دیگر روشن نمیشود.روشن شدن دوباره مشروط به قطع شدن تغذیه و وصل شدن دوباره آن است.

از کاربردهای  این تایمر میتوان به دستگاه دوخت پلاستیک،دستگاه جوش نقطه زن باتری و ….. اشاره کرد.کاربرد های این تایمر بسیار وسیع است.هر جایی که میخواهید با زدن کلید یک عملی فقط و فقط یکبار انجام شود کاربردی از این تایمر است. مثلا در دستگاه دوخت پلاستیک با زدن کلید باید المنت داغ شود و پس از مثلا ۳ ثانیه قطع شود .این مساله بسیار مهم است که اگر بیش از حد دست ما روی کلید ماند نباید تایمر بیش از ۳ ثانیه المنت را داغ کند و این مساله، نقطه تمایز و متفاوت این تایمر است.

طرز اتصال:

تحریک این مدار با ورودی ۲۲۰ یا ۱۲ ولت است و رله خروجی که دارای سه ترمینال NC NO COM  می باشد روشن می شود.

لازم به ذکر است که تغذیه مدار میتواند ۱۲ ولت باشد.برای این منظور برق ۱۲ ولت را به محلی که مشخص شده (در بالای برد) با رعایت مثبت و منفی وصل کنید

 

یکی از کاربردهای این تایمر می تواند نویزگیری (حذف لرزش) برای کلیدها باشد. بدین صورت که با زدن کلید تایمر عمل کرده و تا چند ثانیه لرزش کلید را قبول نمی کند و یک خروجی رله می دهد که بدون نویز است.

مدل دیگر این تایمر، محصول تایمر همه کاره مدل D با شناسه ۲۰۲۰ است که به تحریک آن با کلید روی برد انجم می شود.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهد “تایمر همه کاره مدل ONCE (فقط یکبار وصل)”

5 × چهار =

شما شاید این را هم دوست داشته باشید