دستگاه کنترل روشنایی لامپهای LED مخصوص پرندگان و آبزیان

۱۲۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

 

این دستگاه محصول جدید جهان الکترونیک قم می باشد.

این دستگاه طلوع و غروب مصنوعی را برای پرنده و ماهی ها فراهم می کند.

این دستگاه با فرمان گرفتن از تایمر ، نور لامپ های LED  را به صورت تدریجی کم و یا زیاد می کند .

مشخصه اصلی این دستگاه اتصال به لامپ های ال ای دی  ۳۲ – ۱۲  ولتی می باشد .

این نوع LED ها دارای مصرف کم می باشند و نور ملایم آنها مناسب برای پرندگان و ماهی ها می باشد .

 

مانند بقیه حیوانات و پرندگان، بعضی از آبزیان و ماهی ها به تغییرات نور حساس میباشند و بهترین حالت برای آنها حالت طلوع و غروب طبیعی مانند نور خورشید است. در سالنهای پرورش ماهی به دلیل عدم وجود نور طبیعی، این عمل باید به کمک لامپهای LED ساخته شود. دستگاهی که در دست دارید،دستگاه کنترل روشنایی آبزیان و ماهی ها میباشد. مشخصه اصلی این دستگاه کنترل نور لامپهای LED بصورت اتوماتیک میباشد. این دستگاه به یک تایمر وصل شده و با فرمان گرفتن از تایمر، نور لامپها را بصورت تدریجی کم و زیادمیکند دستگاه دارای خروجی برای  LED های ۱۲-۳۲ ولتی میباشد.

اگر بخواهیم روش روشن شدن خروجی را بطور کلی توضیح دهیم اینگونه است :

موقع طلوع، تایمر به دیمر فرمان میدهد، نور های ۱۲-۳۲ ولتی به تدریج زیاد شده وپس از کامل شدن نور آن LED  ها روشن میمانند. هنگام غروب نیز  LED  های ۱۲-۳۲ ولتی بصورت تدریجی کم نور میشوند تا خاموش شوند.

 

شما میتوانید از طریق ولومی که روی دستگاه میباشد معین کنید که طلوع و غروب چه مدت طول بکشد. مثلا میتوانید ولوم راروی عدد ۳۰ بگذارید. با این عمل خاموش شدن لامپ و یا روشن شدن لامپ ۳۰ دقیقه طول میکشد.

 

توجه:  این دستگاه قابلیت دیمر کردن LED  های ۲۲۰ ولتی را ندارد و فقط میتواند به LED های ولتاژ پایین بدون درایور نصب شود یعنی  LED هایی که با آداپتور کار میکنند .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهد “دستگاه کنترل روشنایی لامپهای LED مخصوص پرندگان و آبزیان”

4 × 2 =